0
0
0
phone-icon
+38 (063) 781-74-01 Замовити дзвінок

Набір двосторонніх інструментів для ліплення і розтушовування, Силіконові пензлі та дотси, 5 шт.

Хіт продажів
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Dandroom
  • Модель: DA-527
  • Наявність: Більше 10 шт.
220.00грн.
Знайшли дешевше?
Share:
Share on Facebook Share in Viber Share in Telegram Share on Pinterest Share on Twitter
  • Огляд товару
  • Відгуків (0)

Набір двосторонніх інструментів для ліплення і розтушовування, Силіконові пензлі та дотси

Набір інструментів має дві робочі сторони, що дуже зручно при роботі з різними декоративними матеріалами.
З одного боку - пензлі для моделювання, розтушовування, робоча частина яких виконана з силікону середньої жорсткості. Силіконові наконечники мають різну форму, ручки пензликів пластикові, зручні.
Головна відмінність силіконових пензлів від будь-яких інших – це наявність замість ворсу - еластичної гуми. Вона не забивається робочим матеріалом, її легше чистити і мити, не залишає ворсинок, довговічна і практична.
Силіконові пензлі часто використовуються у ліпленні для згладжування швів, стиків, для ліплення ляльок, для мініатюр і ін. Також використовуються при малюванні пастеллю, олійними, акриловими фарбами для розтушовування і для витончення ліній.
Діаметр силіконового наконечника 0,5 см

З іншого боку набору представлено 5 металевих дотсів з різними діаметрами наконечника, що дає можливість застосувати набір в численних видах дизайну і ліплення.
Діаметр кульок: від 0,9 до 2,5 мм
Загальна довжина інструментів - 15 см

Набори представлені в рожевому та блакитному кольорі.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.