0
0
0

Набір двокомпонентний кракелюр "Opalesque", 2x25 мл, Pentart

Закінчується
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Pentart
  • Модель: 12915PE
  • Наявність: 1 шт.
151.00грн.
Знайшли дешевше?
Share:
Share on Facebook Share in Viber Share in Telegram Share on Pinterest Share on Twitter
  • Огляд товару
  • Відгуків (0)

Набір двокомпонентний кракелюр "Opalesque", Pentart

Використовується в техніці зістарювання для створення матових тріщин на скляних поверхнях. Компонент лаку 1/2  використовується у парі з компонентом лаку 2/2 з цієї ж серії.
Особливість кракелюру в тому, що він створений спеціально для гладких поверхонь, тому відмінно тримається на склі. Він має два ефекти: ефект каркелюра і ефект інію, тому готова робота матиме вигляд напівпрозорого, морозно-білого скла з тріщинами. Трищини в результаті роботи будуть тонкими, середнього розміру округлої форми.
Після висихання кракелюр стає водонепроникним, тому його не потрібно додатково закріплювати лаком. 
Перший компонент лаку повинен повністю висохнути, тільки після цього наноситься другий компонент лаку. Зазвичай процес висихання триває приблизно півгодини, але при холодній погоді або вологому повітрі цей час може тривати довше. Другий компонент лаку можна наносити навіть наступного дня.
Спосіб використання: нанесіть на задекоровану поверхню компонент 1/2 і залиште до повного висихання (30 хвилин, залежно від товщини нанесеного шару лаку). Після цього нанесіть компонент 2/2, який при висиханні створить тріщини (перші тріщини з'являться вже через 5 хвилин). Тріщини затріть пігментом, рідкою патиною чи пастою для зістарювання. 
Для нанесення лаків використовуйте синтетичні м’які пензлики.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

//----Bish0p---- //----Bish0p----