0
0
0

Екструдер гвинтовий для глини, мастики, з насадками 20 шт.

Хіт продажів
Відгуки:
(0)
  • Модель: DA-355
  • Наявність: Більше 10 шт.
340.00грн.
Знайшли дешевше?
Share:
Share on Facebook Share in Viber Share in Telegram Share on Pinterest Share on Twitter
  • Огляд товару
  • Відгуків (0)

Екструдер гвинтовий для глини, мастики, з насадками

Екструдер – інструмент для видавлювання полімерної глини, пластиліну, кондитерської мастики, марципана. Матеріал видавлюють через насадки з отворами різної форми і на виході виходять рівні смужки, хвилясті лінії або інші фігури. З допомогою екструдера отримують заготовки при роботі в таких техніках, як філігрань, калейдоскоп, рваний край, в'язання, екструдерна техніка. Можна зробити імітацію трави, волосся ляльки, макаронів в кулінарній мініатюрі і так далі.
Вид екструдера - з гвинтовим поршнем (поршень вкручується по різьбі у циліндр), так звана "крутилка" (не шприц). Завдяки гвинтовому механізму працювати з цим інструментом дуже легко. Ви можете створити безліч різноманітних прикрас для ваших виробів.
Як користуватись екструдером - перш за все необхідно добре зігріти в руках та розім'яти глину. Вона повинна стати м'якою та пластичною. Якщо глина тверда, її буде важко видавлювати, і є великий ризик зламати інструмент. Глину потрібно сформувати в «ковбаску», діаметр якої трохи менший за внутрішній діаметр екструдера, вкласти її в екструдер і закрутити ковпачок з обраною насадкою. Можна викласти глину шарами різного кольору, тоді «ковбаски» будуть різнокольорові. Тепер можна видавити глину.
Після того, як робота з екструдером закінчена, його потрібно почистити від залишків матеріалу, необхідно підняти та вийняти поршень, відкрутити кришку з насадкою та протерти сухою серветкою. Якщо маса сильно пристала, потрібно обережно піддіти її гострим предметом. Згорнути серветку в трубочку та прочистити екструдер зсередини, а потім ретельно протерти поршень. Якщо маса потрапила на різьбу поршня чи кришки, почистіть їх гострим предметом. Щоб гвинтовий екструдер служив довше, час від часу бажано змащувати різьблення на поршні побутовим машинним маслом.
У наборі: 20 насадок
Матеріал: нержавіюча сталь

Довжина екструдера - 16,5 см

Діаметр насадок - 1,8 см

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.